Yorgan Yıkama

Yorgan – Battaniye Yıkama

Evde sürekli olarak vücudumuzla temas halinde olan yorgan, battaniye, yastık ve çarşaf gibi araç ve gereçlerin yıkama aşaması sağlık için çok önem arz etmektedir. Sürekli olarak kullanmakta olduğumuz yorganlarımızın, yastıklarımızın ve battaniyelerimizin temizliği çok önemlidir.

Gündelik hayatımızın olmazsa olmazı olan çamaşır makinelerimizde çamaşır, yastık kılıfı gibi ürünleri yıkayabilirken, yorgan ve battaniyeler bazen makineye sığmayabiliyor. Bizler Seyrantepe halı yıkama firması olarak sizler için yorgan yıkama, battaniye yıkama gibi temizlik işlemlerinizi doğal ürünler ve yumuşatıcılar kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Seyrantepe halı yıkama fabrikası olarak İstanbul Avrupa Yakası bölgesine yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmeti verdiğimizi bir kez daha hatırlatmak isterim. Yorgan ve battaniyeler özel yumuşatıcı ve şampuanlarla özel çamaşır makinelerimizde yıkanır ve kapalı kurutma odalarında kurutulduktan sonra paketlenerek adresinize teslim edilir. Sağlığınız bizim için önemlidir. Sağlığınızı riske atmamak için temizlik işlerinizi belli periyotlar belirleyerek gerçekleştirmek olumlu olacaktır.

Ne Türlü Yıkama – Temizleme Hizmeti veriyoruz.

  • Yorgan Yıkama
  • Yün Yorgan Yıkama
  • Tek – Çift Kişilik Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama

İletişim bilgilerimizden bizleri arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Seyrantepe Halı Yıkama hijyenli ve sağlıklı günler diler.