Seyrantepe Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul’un yoğun bölgeleri arasında yer alan Kağıthane İlçesinde yer alan Seyrantepe bölgesinde yer Alan firmamız,Seyrantepe halı yıkama adı altında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Müşteri memnuniyetine ve sağlığını ön planda tutan firmamız,titiz ve düzenli çalışmasından ötürü bir çok müşterimizden pozitif dönüş almaktadır.

 

Seyrantepe halı yıkama

Halı yıkama temizleme işleminin düzenli olarak yapılması gerekir.Seyrantepe Halı Yıkama fabrikamızda halılarınız cinslerine göre ayrılarak,farklı işlemler uygulanarak yıkanmaktadır.Makine halısı yıkama,Yün halı yıkama,Step halı yıkama işlemleri için ayrı araç gereç ve ilaç kullanılmaktadır.Genel olarak halılarınız tam otomatik halı yıkama makinemizle yıkanmaktadır.Fakat bazı halılar elle müdahale edilerek yıkanması gerekmektedir.Hassas olan Antika türü halılara direk müdahale etmek doğru bir işlem değildir.Bu tür halı çeşitlerinde bitkisel şampuanlar kullanmak doğru bir işlemdir.Türüne göre yanlış bir müdahalede bulunulması sonucunda halı rengini ve canlılığını kaybedebilir.Bilgi sahibi olmadan halıya müdahale etmeniz geri dönüşü olmayan sorunları ortaya çıkarabilir.

Seyrantepe halı yıkama fabrikası olarak bizlerden halı yıkama temizleme hizmeti almak için bizleri arayabilir,halı yıkama fiyatları sayfamızdan fiyat bilgilerine göz atabilirsiniz.

1 yorum

    • Deniz on 28 Mart 2019 at 15:56
    • Cevapla

    Gercekten temiz ve kaliteli hizmet veren bir firmasiniz. Hali’larimi surekli olarak size yikatiyorum ve cok memnunum. Hali yikama hizmeti alip memnun olmayan kisilere tavsiyemdir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.